شماره پشتیبانی 24/7 021-88262729

تور مشهد

مشهد1

به آرامش بیشتری نیاز دارید پس به مشهد سفر کنید. جایی که با حال و هوای حرم تمام دغدغه های روزمره زندگی خود را فراموش می کنید و چند روزی را به عبادت با خدای خود مشغول می شوید. تور مشهد فرصت بی نظیری برای یک سفر زیارتی و سیاحتی است. آرامشی که حرم مطهر امام رضا (ع) به شما می دهد از یک طرف و لذت گشت و گذار در مراکز خرید مشهد از طرف دیگر.

مراکز خرید مشهد

مشهد2

یکی از جاذبه های گردشگری در شهر مشهد مراکز خرید این شهر است. شهر مشهد یکی از کلان شهرهای ایران است که با توجه به موقعیت جغرافیایی آن دارای مراکز خرید بسیار بزرگی است که مناسب یک تور خرید است. در تور مشهد شما می توانید از سوغاتی های بی نظیر این شهر همچون زرشک و زعفران و یا صنایع دستی دیگری همچون قلمکاری و … بخرید.

در ادامه این پست به معرفی لیست کاملی از مراکز خرید مشهد میپردازیم.

  • مجتمع تجاری الماس شرق مشهد
  • مجتمع تجاری وصال مشهد
  • مجتمع تجاری پروما مشهد
  • مجتمع تجاری آلتون مشهد
  • مجتمع تجاری آسمان مشهد
  • مجتمع تجاری ویلاژ توریست مشهد
  • مجتمع تجاری کیان سنتر ۱
  • مجتمع تجاری کیان سنتر ۲
  • مجتمع تجاری نیکا مشهد
  • بازار مرکزی مشهد
  • بازار رضا مشهد
  • بازار هنر مشهد
  • بازار گوهرشاد مشهد
  • بازار عباس قلی خان مشهد
  • بازار بزرگ فرش مشهد

موقعیت جغرافیایی مشهد

مشهد3

مشهد کلان‌ شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است.با ۳۵۱ کیلومتر مربع، مشهد به عنوان دومین شهر پهناور ایران شناخته می‌شود. به دلیل وجود حرم علی بن موسی الرضا، هشتمین امام شیعیان، این شهر سالانه پذیرای بیش از 30 میلون زائر است.

هتل در تور مشهد

مشهد4

انتخاب هتل برای سفر کار سلیقه ای است. البته با پول جیبتان هم رابطه مستقیم دارد. بسته به خدماتی که هتل ها ارائه می دهند درجه هتل متفاوت خواهد بود. ما در زیر جدولی از هتل هایی که می توانید برای تور مشهد انتخاب نمایید تهیه کرده ایم.

درجه هتل پنج ستاره چهار ستاره سه ستاره
 نام هتل
 الماس 2
 الماس
 آدینا
 قصر طلایی
 اترک
 هاترا
 مجلل درویشی
 جواد
 آرمان
 مدینه الرضا
 رفاه
هتل بزرگ فردوسی
 هما (2)
 الماس نوین
 خانه سبز
 پردیسان
 توریست توس
 لاله
 پارس
 آسیا
 مدائن
 هما(1)
 تارا
 پارمیدا
 سی نور
 ایران
 جواهر شرق
 پارسیس
 میثاق
 اطلس
 قصر مشهد
گل گندم شباهنگ
 کوثر ناب
 نور مشهد
 رضویه

جاذبه های تور مشهد

مشهد5

جاذبه های این شهر به سه دسته مذهبی،تاریخی و طبیعی تقسیم میشود،و به همین دلیل مشهد یکی از شهرهای پرگردشگر ایران بشمار می آید.

جاذبه های مذهبی:

حرم علی بن موسی الرضا و موزه‌ی آستان قدس رضوی که شامل چندین موزه می‌شود، مهم‌ترین جاذبه‌های مذهبی در مشهد به شمار می‌روند.

از دیگر اماکن مذهبی مشهد و اطراف آن می‌توان به مسجد هفتاد و دو تن، مصلی طرق، آرامگاه پیرپالاندوز، آرامگاه شیخ نخودکی، گنبد خشتی، گنبد سبز، آرامگاه خواجه ربیع، آرامگاه امام زاده یحیی، آرامگاه خواجه اباصلت، آرامگاه خواجه مراد، آرامگاه شیخ نخودکی و گنبد هارونیه اشاره کرد.

جاذبه های تاریخی:

آرامگاه فردوسی محل دفن حکیم ابوالقاسم فردوسی، شاعر و حماسه سرای ایرانی در اواخر سده‌ی چهارم و اوایل سده‌ی پنجم هجری قمری است که در توس و ۳۵ کیلومتری شمال غربی مشهد قرار دارد یکی از مهمترین جاذبه های تاریخی مشهد بشمار می آید.

از دیگر اماکن تاریخی مشهد و اطراف آن می‌توان به مدرسه عباسقلی،بنای سنگی بارزه هور اشاره کرد.

جاذبه های طبیعی:

ییلاقات شاندیز: در 15 کیلومتری شمال غربی مشهد واقع شده است. غذای بسیار معروف شاندیز شیشلیک است  که شهرتی جهانی یافته.درختان سر به فلک کشیده و رودخانه های روان مناظر زیبایی را خلق کرده که گردشگران زیدی را جذب میکنند.

طرقبه: این شهر همیشه به عنوان یکی از تفرجگاه‌های مهم منطقه شمرده می‌شده و هم اکنون نیز به دلیل خدمات کارآمد شهری و وجود فروشگاه‌های بزرگ یکی از مناطق دیدنی هنگام سفر به مشهد است.

پارک جنگلی و باغ وحش وکیل آباد: وکیل آباد منطقه ای ییلاقی و خوش و آب و هوا واقع در غرب شهر مشهد است.وکیل آباد دارای رودخانه فصلی نیز میباشد.مناطق رفاهی مناسبی برای استراحت مسافران در این منطقه قرار دارد.

قیمت تور مشهد

مشهد6

عوامل بسیاری در قیمت تور مشهد اثرگذارند. اینکه چند شب قصد اقامت دارید، هتل چند ستاره برای اقامت می خواهید، نوع خدماتی که هتل ارائه می دهد، نرخ بلیط ایرلاین ها، ترانسفر فرودگاهی، فصل مورد نظر برای سفر و حتی ساعت پرواز نیز در قیمت تور مشهد اثرگذارند. در نهایت اگر فصل و ماه مورد نظرتان را برای سفر پیدا کردید، پیشنهاد میکنیم که وسط هفته به شهر مشهد سفر کنید تا در هزینه هواپیما و هتلتان صرفه جویی شود.

تماس بگیرید