اخذ ویزای هلند

از آنجا که استاندارد‌های زندگی در هلند بالا است و متقاضیان مهاجرت به هلند بسیارند شرایط اخذ ویزای شنگن هلند برای ایرانیان بسیار دشوار است و توجه به نکته بسیار ضروری است که اگر خودتان برای اخذ ویزای انفرادی هلند اقدام کنید، بدون شک ریجکت خواهد شد و متاسفانه این ریجکتی برای تاریخچه سفرتان مشکل ساز است اما نگران نباشید ، مشاوران ما در آژانس کاریز برای شما ویزای هلند را روی تورهای گروهی که شانس شما را در اخذ ویزا افزایش می‌دهند، اخذ می‌نماید و بدین ترتیب امکان سفری ساده‌تر و راحت‌تر را برایتان به ارمغان می‌آورد.

همچنین می‌توانید از تورهای ترکیبی هلند با سایر کشورهای حوزه شنگن که تا به امروز، حوزه شینگن شامل 26 کشور استفاده کنید که می‌تواند شامل 2 تا 3 کشور متفاوت باشد. لازم به ذکر است که  وقت سفارت هلند نیاز به مصاحبه ندارد و فقط باید برای تحویل مدارک و انگشت نگاری می‌بایست به دفتر VFS مراجعه کنید.

 

 

آژانس کاریز

 

 

برنامه سفر تور آمستردام

آمستردام شهری است که بر روی آب بنا شده و دارای ۱۶۵ کانال است که از قرن ۱۷ میلادی برپا هستند و کماکان مورد استفاده قرار می‌گیرند و از این رو به آمستردام ونیز شمال هم می‌گویند.شما بسیار خوش شانس هستید که آمستردام را برای سفر انتخاب کرده‌اید و در تور آمستردام آژانس کاریز می‌توانید به همراه هم سفرانتان از برجسته‌ترین جاذبه‌های آمستردام به همراه لیدرهای مجرب کاریز و راهنمایان محلی بازدید داشته باشید.

در تیم کاریز سعی داریم تا بهترین برنامه را در تور هلند برایتان اجرا کنیم تا نهایت استفاده و لذت را در تور آمستردام ببرید. بازدید از میدان دام که میدان اصلی شهر آمستردام و محل تقاطع محبوب‌ترین خیابان‌های شهر است، باغ رویایی کوکنهف

موزه مادام تسویا، کشتی سواری، بازدید از محله‌ی جردن در برنامه گشت شهری تور آمستردام کاریز قرار دارد. 

همچنین در تور آمستردام فرصت بازدید از موزه ونگوگ، میدان رامبراند، خانه آنه فرانک، موزه ریجکس و دیگر آثار دیدنی را خواهید داشت. به علاوه حتما سری به یکی از 1500 کافه‌ی شهر آمستردام بزنید و قهوه‌ای نوش جان‌کنید و ساعت‌ها نظاره‌گر زندگی و آداب و رسوم مردمان هلند باشید و از خوردن غذاهای محلی آمستردام غافل نشوید.

معرفی شهر آمستردام

آمستردام پایتخت هلند که در غرب کشور هلند واقع شده است. هســته اصلــی ایــن شــهر رویایی در قــرون وســطا بوجــود آمــده و در قــرن شــانزدهم توســعه یافــته تا جایی که بــه مهم‌تریــن بنــدر تجــاری اروپــا تبدیل شــد.

قــرون هفدهــم و هجدهــم را می‌توان دوران شــکوفایی اقتصــاد اســتعماری هلنــد دانست که خانه‌هــای اعیــان نشــین بســیاری در حاشــیه کانــال‌هــای شهر ســاخته شــده کــه بســیاری از آنهــا هنــوز هــم پابرجــا هســتند.

جمعیت این شهر در حدود یــک میلیــون نفــر است که نیمــی از ایــن تعــداد را خارجــی تبارهــا تشــکیل می‌دهنــد و تنــوع ملیت آنهــا بــه بیــش از صــد و پنجــاه ملیــت می‌رســد که در این میان جمعیــت فارســی زبانــان نیــز کــم نیســت.

نکته قابل توجه درباره شهر آمستردام این است که بخــش مرکــزی این شهر بافــت منحصربفرد و زیبــای قدیمــی خــود را بــه خوبــی حفــظ کرده اســت بــه طوری که از آن به عنوان مــوزه‌ای روبــاز و دیدنــی یاد می‌شود و یکــی از برترین تفریحات این بخش قایق ســواری در کانال‌هــای داخــل شــهر اســت کــه از مقابــل بســیاری از جاذبه‌های زیبــای شــهر آمستردام می‌گــذرد و خاطراتی شیرین را در تور آمستردام به همراه دارد.

 

 

 

آزانس کاریز

 

 

خدمات تور آمستردام

  • بلیط رفت و برگشت
  • اقامت در برترین هتل‌ها (به همراه صبحانه)
  • اخذ ویزای توریستی شنگن
  • بیمه مسافرتی
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • گشت شهری به همراه راهنمای فارسی زبان

تماس بگیرید