شرایط ویزای ایتالیا

شرایط گرفتن ویزای ایتالیا مانند تمام ویزای کشورهای دیگر حوزه شنگن است.اول قدم در اخذ ویزای شنگن گرفتن وقت سفارت ایتالیا است که کارشناسان آژانس کاریز در کمترین زمان آن را انجام می‌دهند.

در مرحله بعد تمامی مدارک شغلی، مالی و مدارک سفر مانند واچر بلیط، واچر هتل و بیمه مسافرتی و دعوت نامه (در صورت داشتن دعوت نامه) و غیره را باید به صورت ترجمه شده و پس از بر طرف کردن نواقص احتمالی آن بررسی می‌شود و مدارک به سفارت مربوطه توسط کارشناسان کاریز ارسال می‌گردد.

در گام آخر باید بدانید ویزای ایتالیا نیاز به مصاحبه ندارد و فقط برای انگشت نگاری می‌بایست به دفاتر VFS مراجعه کنید.

پس از 21 روز کاری بعد از مراجعه، ایمیلی برای شما مبنی بر گرفتن جواب ویزا ارسال می‌گردد. در گرفتن ویزای ایتالیا نکته حائز اهمیت گردش حساب بالا و تمکن مالی ایده‌آل بالای 100 میلیون تومان است.

 

 

 

آژانس کاریز

 

 

حمل و نقل در ونیز

شهر ونیز همانند بهشتی است که اتومبیل‌ها و وسایل نقلیه جاده‌ای نظیر اتومبیل، اتوبوس، قطار، در آن نقش کم رنگی دارند.

حمل و نقل در ونیز توسط قایق صورت می‌گیرد و در ونیز انواع مختلف و متعددی از قایق وجود دارند که عبارتند از قایق اتوبوسی، گاندولا (gondola)، قایق تراگتو (traghetto) و …. .

یک وسیله به نام تاکسی آبی نیز در ونیز وجود دارد که هم هزینه‌اش به مراتب بیشتر است و هم لوکس‌تر است و حسی خوبی را در تور ونیز آژانس کاریز تجربه خواهید کرد.

 

معرفی ونیز

این شهر یک مکان عالی و زیبا است که گردشگران در آن می‌توانند از مناظر مختلف لذت ببرند و چند روز رویایی را در تور ایتالیا ونیز سپری کنند.

این شهر از 118 جزیره کوچک تشکیل شده است که به وسیله کانال‌هایی از هم جدا شده‌اند و از این‌رو به آن شهر روی آب نیز می‌گویند این شهر در وسط تالاب ونیزی در رأس دریای آدریاتیک در شمال ایتالیا قرار گرفته است.

ونیز یکی از رمانتیک‌ترین و زیباترین شهر‌های جهان است که خیابان‌‌های آن کانال‌های آب هستند و به دلیل سبک و ساختار خاص این شهر یکی از شهر‌های پرگردشگر جهان نیز محسوب می‌شود.

علاوه بر این وجود جاذبه‌های متعدد شهر ، بناهای تاریخی ، جشنواره‌ها و فستیوال‌های متنوع این شهر را به منطقه‌ای مهم تبدیل کرده است.

 

 

 

آژانس کاریز

 

بهترین زمان سفر به ونیز

بهترین زمان سفر به ونیز از نظر آب و هوا در فصل بهار از اواخر آپریل تا اواخر جولای است که در این فصل با چشم اندازهای نفس گیر کانال‌ها و راه آب‌های زیبا روبه رو می‌شوید.

در فصل تابستان ونیز هوای گرم و مرطوب دارد و شهر پر از گردشگر می‌باشد. فصل پاییز برای سفر به ونیز فصل خوبی است و برای کسانی که تحمل شلوغی و ازدحام را ندارند مناسب است چراکه شهر از گردشگران خالی شده است.

توجه داشته باشید در این فصل هوا کمی سرد شده است و باید لباس گرم همراه داشته باشید اما تجربه گشت با گاندولاهای رمانتیک ، قایق‌های ونیزی در راه آب‌ها و قدم زدن در گذرگاه‌های باریک روی خشکی و عبور از روی پل‌ها در خلوتی شهر حس فوق العاده‌ای دارد.

 

خدمات تور ونیز

  • اخذ ویزای ایتالیا
  • بلیط رفت و برگشت
  • رزرو هتل
  • گشت شهری
  • تور لیدر فارسی زبان
  • بیمه مسافرتی
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای محلی

 

برای مشاهده لیستی از جاذبه‌های ونیز کلیک نمائید ، همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از برنامه‌ی تورهای ونیز می‌توانید با کارشناسان حاذق و باتجربه‌ی ما تماس حاصل نمائید.

 

تماس بگیرید