[vc_row][vc_column][vc_toggle title=”مدارک عمومی مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی سوئیس” color=”black” css=”.vc_custom_1638260309899{background-color: #b0e9fc !important;}”]

 • دو قطعه عکس  3.5 در 4.5 با رعایت شرایط زیر:

عکس می‌بایست رنگی، تمام رخ بدون لبخند و عینک و کلاه در زمینه سفید و کاملا از روبرو باشد بطوریکه گردی صورت کاملا مشخص باشد و 70 تا 80 درصد عکس چهره فرد معلوم باشد. همچنین عکس باید جدید و حداکثر مربوط به 6 ماه گذشته باشد و با عکس‌های گذرنامه فعلی و گذرنامه‌های قبلی متقاضی تفاوت داشته باشد.

 • گذرنامه می‌باست حداقل ۶ ماه از تاریخ بازگشت از سفر متقاضی اعتبار داشته باشد و حداقل دارای ۴ صفحه‌ی خالی باشد.
 • اصل و ترجمه کلیه صفحات شناسنامه متقاضی
 • اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک بصورت لاتین (اسم دارنده حساب بانکی با نام مندرج در پاسپورت باید یکی باشد)

برای حساب‌های جاری می‌بایست کارکرد 3 ماهه اخیر حساب به زبان انگلیسی ارائه شود.

گواهی تمکن برای سپرده های بانکی به همراه گردش حساب سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک همراه با مهر شعبه و امضا بانک با حداقل موجودی برای هر نفر 200 میلیون تومان باید ارائه شود.

 • اصل ترجمه مدارک شغلی متقاضی
 • اصل و ترجمه سند مالکیت
 • برای افراد زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می‌کنند، ارائه ترجمه رضایت نامه محضری که تأییدیه دادگستری و امور خارجه را دارد ، الزامی می‌باشد.

[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_toggle title=”مدارک شغلی مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی سوئیس” color=”black” css=”.vc_custom_1638260456477{background-color: #b0e9fc !important;}”]

 • مشاغل دولتی: معرفی نامه ، کارت پرسنلی ، حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال سمت ، میزان حقوق دریافتی و تأییدیه مرخصی ، سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان ، فیش حقوقی سه ماه آخر (ممهور به مهر شرکت)
 • مشاغل غیر دولتی: معرفی نامه (با ذکر مدت اشتغال ، سمت و حقوق دریافتی) ، گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه لیست 3 ماه آخر بیمه با مهر سازمان ، قرارداد کاری.
 • مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره: روزنامه رسمی ، آگهی تاسیس ، آخرین آگهی تغییرات ، آخرین فیش پرداخت مالیات ، لیست بیمه 3 ماه آخر.
 • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه 3 فیش آخر حقوقی از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی، در صورت دارا بودن سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان.
 • بازنشستگان: ارائه حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی، فیش حقوقی 3 ماه آخر.
 • دانش آموزان و دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل ممهور به مهر آموزشگاه ، اصل و ترجمه رضایت نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است ، کارت دانشجویی.
 • وکلا: پروانه وکالت ، کارت عضویت کانون وکلا.
 • خویش فرما: جواز کسب ، فیش آخرین پرداخت مالیات ، آخرین آگهی تغییرات ، کارت عضویت اتحادیه.

[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_toggle title=”واکسن‌های مورد تایید سفارت سوئیس” color=”black” css=”.vc_custom_1638261693117{background-color: #b0e9fc !important;}”]

 • مدرنا
 • جانسون اند جانسون
 • فایزر
 • آسترازنکا
 • سینوفارم
 • سینوواک

[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_toggle title=”شرایط اخذ ویزای توریستی سوئیس” color=”black” css=”.vc_custom_1638260221269{background-color: #b0e9fc !important;}”]

 • فرد متقاضی دریافت ویزای توریستی سوئیس می‌بایست توانایی اثبات تمکن مالی و پوشش هزینه‌های سفر خود به کشور سوئیس را در بازه زمانی اعتبار ویزای شینگن ثابت نماید ، در صورتی که تمکن مالی مکفی توسط فرد به سفارت سوئیس ارائه نگردد، مامور سفارت امکان مهاجرت را برای پوشش هزینه‌های فرد متصور خواهد شد.
 • متقاضی دریافت ویزای توریستی سوئیس باید مدارکی ارائه دهد که وابستگی روابط خانوادگی و  عاطفی در کشور خود را به مامور پرونده اثبات کند؛ این موارد تنها محدود به روابط فامیلی نبوده و شامل شغل معتبر و دائمی، شرایط تحصیلی در حال جریان، تعهد خانوادگی نظیر همسر و فرزند و هرگونه مسائلی است که اثبات کننده بازگشت فرد پیش از اتمام ویزای توریستی سوئیس به کشور خود است.
 • فرد متقاضی باید برنامه سفر دقیق و موجه مطابق با زمان رفت و برگشت به کشور سوئیس و بازه زمانی اقامت در این کشور را به مامور سفارت ارائه دهد.
 • بیمه مسافرتی معتبر و بین‌المللی که در آن مدت زمان اعتبار و مقدار پوشش هزینه‌های درمانی و مناطق تحت پوشش (کشورهای حوزه شینگن) به صورت شفاف مشخص شده باشد و پوشش کرونا را نیز شامل شود.
 • فرد متقاضی ملزم به داشتن پاسپورتی با حداقل اعتبار سه ماهه و حداقل 4 صفحه‌ی خالی است که طی 10 سال گذشته صادر شده باشد.

شما همچنین می‌توانید با توجه به جزئیات و ریزه کاری‌های بی‌شمار پروسه اخذ ویزای توریستی سوئیس دارد، از مشاوره رایگان و تجارب ارزشمند کارشناسان مجرب دپارتمان شینگن کاریز برای تسهیل امور خود بهره‌مند شوید.[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_toggle title=”اخذ ویزای توریستی سوئیس در آژانس کاریز” color=”black” css=”.vc_custom_1638263257662{background-color: #b0e9fc !important;}”]ما همواره از بدو ورود و یا تماس متقاضی با کاریز تا زمان بازگشت وی از تور سوئیس در کنارتان هستیم. در ابتدا مشاورین ما در کاریز به صورت رایگان به مسافر مشاوره می‌دهند و تمام سوالات مسافر در خصوص سفر و ویزا را برطرف می‌کنند و بعد از آن با اعلام نرخ مربوط به سفر و کشور مورد انتخاب مسافر، مسافر تصمیم به سفر می‌گیرد، ما مدارک را از مسافر دریافت می‌کنیم و پس از بررسی و رفع نواقص احتمالی دیگر لزومی به بودن مسافر در روال کار نیست، تا زمانی که سفارت اعلام کند که باید برای انگشت نگاری مسافر به کارگزاری معرفی شده، برود. در اینجا مسافر به کارگزاری می‌رود برای انگشت نگاری که برای افراد زیر 12 سال نیاز به حضورش نیست و بعد از دو هفته کاری ویزا به دست مسافر خواهد رسید.

ما در کاریز این اطمینان را به شما می‌دهیم که تمام تلاش خود را جهت اخذ ویزای سوئیس برای شما عزیزان به کار گیریم اما برای عزیزانی که نگران ریجکتی ویزا هستند در صورت صلاحدید سفارت برای ریجکتی باید گفت نگران این موضوع نباشید، کارشناسان ویزا ما در کاریز اگر با ریجکت ویزا روبرو شوند خیلی سریع علت را تشخیص و بهترین تصمیم را برای متقاضی خواهند گرفت و اگر تشخیص داده شود که اعتراض به سفارت سوئیس موجب تغییر در نتیجه و بازبینی مجدد پرونده شما می‌شود اینکار را برایتان انجام خواهیم داد.

توجه داشته باشید معمولاً 2-3 ماه قبل از رفتن به سوئیس باید ردخواست ویزای توریستی سوئیس را ارائه دهید.

[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_toggle title=”اخذ ویزای سوئیس با دعوتنامه” color=”black” css=”.vc_custom_1638262985346{background-color: #b0e9fc !important;}”]

شخصی که دعوتنامه را برای شخصی ارسال می‌کند باید نوع ارتباط خود را با دعوت شونده ذکر کند و هیچ فرقی نمی‌کند دعوت‌نامه سوئیس برای دیدار آشنایان باشد و یا سفر تجاری، ارائه مدارک مرتبط جهت اثبات نوع ارتباط الزامی است. در متن دعوت‌نامه باید جزئیات کامل شخص میزبان مانند نام و نام خانوادگی، آدرس، تاریخ تولد و تابعیتشان ذکر شود.

همچنین تاریخ دقیق اقامت متقاضی باید در متن نامه نوشته شود. می‌توان گفت دعوتنامه ویزای سوئیس نیز یکی از مهم‌ترین شرایط اخذ ویزای سوئیس می‌باشد.

[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_toggle title=”هزینه ویزای سوئیس” color=”black” css=”.vc_custom_1638263057842{background-color: #b0e9fc !important;}”]

هزینه ویزای فرانسه در گروه مسافرتی کاریز روی مبلغ تور فرانسه مد نظر شما محاسبه می‌گردد ، علاوه بر آن هزینه‌ی ورودی سفارت و ترجمه مدارک بر عهده‌ی مسافر می‌باشد.

مبلغ ورودی سفارت به ازای هر نفر

افراد بالای 12 سال :   34 یورو + 2.470.000 تومان

افراد 12 – 6 سال :     80 یورو + 1.240.000 تومان

افراد زیر 6 سال :       34 یورو

 

همچنین برای تضمین ویزا و صدور راحت‌تر ویزا از سوی سفارت متقاضی ‌ارائه چک رمزدار به مبلغ حداقل 250 میلیون تومان به ازای هر نفر در وجه آژانس هواپیمایی کاریز جهت ضمانت بازگشت از سفر ضروری است.

این مبلغ پس از بررسی مدارک ممکن است تغییر کند همچنین در صورت نیاز بیشتر به مدارک به شما اطلاع خواهیم داد.

[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_toggle title=”فرم مشخصات شینگن” color=”black” css=”.vc_custom_1639484463505{background-color: #b0e9fc !important;}”]برای دانلود فرم مشخصات شینگن کلیک نمائید.[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]