سفر به بارسلونا

بارسلونا یک شهر توریستی شناخته شده در سطح جهانی است که نزد گردشگران هم بسیار محبوب است از این رو پروازهای مختلفی از فرودگاه‌های سراسر دنیا روزانه به این شهر جذاب پرواز دارند.

این شهر از نظر اندازه و جمعیت دومین شهر بزرگ اسپانیا است پس از مادرید پایتخت اسپانیا است که جمعیتی بیش از 4 میلیون نفر دارد.  این شهر همچنین پایتخت کاتالونیا، یکی از مناطق خودمختار اسپانیا است.

در بارسلونا به دو زبان رسمی کاتالان و اسپانیایی کستیلی صحبت می‌شود. این شهر قطب فرهنگی اسپانیا نیز شمرده می‌شود که دارای موزه‌های مشهور و شناخته شده‌ای است در تور بارسلونا با قدم زدن و دیدن گوشه گوشه‌ی شهر، عشق به هنر را خواهید دید.

جاذبه‌های بارسلونا متعدد هستند همچنین جدا از موزه‌ها و مراکز فرهگی و بناهای تاریخی متعدد و با شکوهی که در این شهر قرار دارند سواحل آفتابی این شهر را به یک بهشت ​​واقعی برای بازدیدکنندگان تبدیل کرده است.

 

 

بهترین زمان سفر به بارسلونا

بارسلون یا همان بارسلونا دارای آب و هوای معتدل مدیترانه‌ای است. بهار تا اوایل تابستان و پاییز بهترین زمان برای سفر به بارسلون است حتی در زمستان‌های بارسلون نیز با وجود سرمای هوا، هوا آفتابیست و به ندرت برف می‌بارد.

زمستان، مناسب‌ترین زمان برای صرفه جویی در هزینه‌ها و لذت بردن از دیدن شهر در کافه‌ای گرم و دنج و لذت خوردن چورو و غذاهای محلی بارسلون است.

همچنین فروردین و اردیبهشت پر بارش‌ترین ماه‌های بارسلونا می‌باشند. همچنین اگر از ازدحام گردشگران بیزار هستید و عاشق طبیعت گردی و تماشای مناظر دیدنی هستید می‌توانید اواخر اسفند، اواخر اردیبهشت، مهر و آبان به این شهر سفر کنید.

علاقه‌مندان به خرید جشنواره‌ی خرید زمستانی که یک هفته پس از برگزاری جشنواره‌ی پادشاهان برگزار می‌شود و نیز جشنواره‌ی خرید تابستانی که در مردادبرگزار می‌شود را از دست ندهند اما توجه کنید که با ازدحام جمعیت برای خرید مواجه می‌شوید.

 

 

خدمات تور بارسلونا

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • اقامت در برترین هتل‌های شهر (به همراه صبحانه)
  • اخذ ویزای توریستی شنگن
  • بیمه مسافرتی
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • گشت شهری به همراه راهنمای محلی فارسی زبان

تماس بگیرید