آژانس کاریز

ویزای استرالیا

اطلاعات ویزای استرالیا را از کاریز بخواهید و در صورت نیاز به مشاوره اختصاصی می‌توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمائید.

 

نوع خدمات :  ویزای توریستی و تحصیلی

اعتبار ویزا : حداقل 14 روز
 

محل درخواست :  سفارت استرالیا

زمان رسیدگی : حداکثر 33 روز

ویزای توریستی:

پردرخواست‌ترین ویزای استرالیا، ویزای توریستی این کشور است که برای اهداف گردشگری و کوتاه‌مدت صادر می‌گردد.

ویزای توریستی فامیلی:

ویزای توریستی فامیلی استرالیا به منظور دیدار اقوام و یا دوستان صادر می‌گردد که نیازمند دریافت دعوت‌نامه‌ای معتبر از یک شهروند و یا فرد دارای اقامت دائم در استرالیا است.

ویزای توریستی کاری-بیزینس:

ویزای توریستی کاری-بیزینس استرالیا برای اهداف کاری نظیر حضور در کنفرانس علمی، شرکت در مصاحبه کاری، انعقاد قرارداد تجاری و مواردی از این قبیل صادر می‌گردد.

ویزای تحصیلی استرالیا:

این نوع از ویزای استرالیا همانگونه که از نتمش مشخص است برای آن دسته از متقاضیانی صادر می‌گردد که قصد ادامه تحصیل در کشور استرالیا به همراه اجازه کار پاره‌وقت دانشجویی در حین تحصیل را دارند همپنین توجه داشته باشید که برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا حتما باید در یک دوره آموزشی با حداقل مدت زمان 12هفته در این کشور ثبت‌نام نمائید.

 

سفارت استرالیا یک سری قوانین و شرایط برای ویزای توریستی استرالیا تعیین نموده که در صورت دارا نبودن این موارد درخواست متقاضی ویزای توریستی استرالیا رد خواهد شد.

۱. متقاضی ویزای استرالیا، حتما باید تاریخچه سفری متناسب با منابع مالی خود را ارائه دهد.

۲. در صورت ارائه دعوت‌نامه متقاضی شانس بیشتری برای اخذ ویزای توریستی استرالیا خواهد شد. دعوت نامه اگر از سمت بستگان درجه یک متقاضی ارسال شود، دارای اعتبار بیشتری خواهد بود.

۳. متقاضی ویزای توریستی استرالیا، برای هر روز اقامت خود در این کشور باید میانگین بین ۶۰ تا ۸۰ دلار که برای مخارج روزانه و اقامت در استرالیا می‌باشد، تمکن مالی به سفارت این کشور ارائه دهد.

هزینه درخواست ویزای استرالیا، با توجه به مدت اعتبار ویزای صادر شده متغییر می‌باشد.

این هزینه برای ویزای شش ماهه 450 دلار می‌باشد.

یکی از محبوب‌ترین ویزاهای استرالیا در سراسر دنیا ویزای کاری است، با در دست داشتن ویزای کار و تعطیلات این کشور متقاضی مجاز به انجام کار و تحصیل برای مدت یکسال در استرالیا خواهد بود.

برای دریافت ویزای کار و تعطیلات استرالیا نیازمند شرایط زیر هستید:

  • میانگین سنی 18 تا 30 سال ( برای برخی از کشورها تا 35 سال)
  • اثبات تمکن مالی و رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • نداشتن همراه (همسر و فرزند)
  • داشتن مدرک و مهارت مناسب زبان انگلیسی

توجه به این نکته ضروری است که متاسفانه ایرانیان با داشتن پاسپورت ایرانی امکان دریافت ویزای کار و تعطیلات استرالیا را ندارند و تنها آن‌دسته از ایرانیانی که به نوعی دارای تابعیت و پاسپورت کشورهای دیگر نظیر ترکیه هستند، می‌توانند برای این نوع از ویزا اقدام نمایند.

نوعی دیگر از ویزای استرالیا که مناسب متقاضیان دارای تخصص و مهارت کاری مورد درخواست دولت استرالیا نظیر مشاغل امنیت شبکه، متخصص امور مالی، وکیل و حقوق‌دان با تجربه کاری، مهندس ساخت و ساز و متخصص بازاریابی دیجیتال می‌باشد.

سنجش صلاحیت متقاضیان این ویزا به عنوان نیروی کار متخصص و دارای مهارت کاری موردنیاز دولت استرالیا توسط نمایندگان تعیین‌شده سفارت این کشور صورت می‌گیرد.