چرا تور مادرید

کشور اسپانیا، یک کشور توریستی و محبوب در میان گردشگران بوده و هست که بیشتر جاذبه‌های زیبای اسپانیا در پایتخت این کشور یعنی مادرید قرار دارند که می‌توانید برای بازدید از جاذبه‌های شگفت انگیز مادرید، در تور مادرید آژانس کاریز شرکت کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ ویزای اسپانیا با مشاورین کاریز تماس حاصل نمائید.

مادرید، در مرکز کشور اسپانیا و در فلات اسپانیا واقع شده و پس از لندن و برلین، سومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است. همچنین شهر مادرید به دلیل مرکزیت جغرافیایی  و نیز پیشینه و کارکردهای سیاسی که دارد، شهر اصلی شبه جزیره ایبری به شمار می‌آید.

مادرید، شهر موسیقی، زندگی شبانه و فوتبال محسوب می‌شود که علاقه‌مندان به فوتبال می‌توانند و در کنار ساکنان مادرید که عموما مردمان شادی هستند از تماشای مسابقات جذاب در استادیوم سانتیاگو برنابئو نهایت لذت را ببرند.

لازم به ذکر است که شما در تمامی نقاط شهر از روی دریچه آب راه‌های شهرداری  کف خیابان‌ها گرفته تا روی پرچم تیم‌های این شهر نماد شهر مادرید که خرس و درخت توت‌فرنگی است را مشاهده می‌کنید.

 

اخذ ویزای اسپانیا

برای سفر به مادرید نیاز به اخذ ویزای شنگن اسپانیا دارید البته توجه به این نکته ضروری است که این سفارتخانه برای اخذ ویزا بسیار نکته بین و موشکافانه عمل می‌کند برای کسب اطلاع از مدارک ویزای شنگن به مجله گردشگری کاریز مراجعه کنید ، همچنین شرکت در تور ترکیبی اسپانیا با سایر کشورها نیز گزینه‌ی دیگری است که با اخذ ویزای شنگن کشوری دیگر می‌توانید از شهر مادرید بازدید کنید.

اخذ ویزای اسپانیا نیازی به مصاحبه ندارد و تنها برای تحویل مدارک و انجام انگشت نگاری می‌بایست به کنسولگری این کشور مراجعه کنید همجنین کارشناسان کاریز پس از تعیین وقت سفارت اسپانیا و بررسی‌ کامل مدارک شما را ارسال می‌نمایند و زمان جواب دهی هم شما نیازی نیست که به دفتر BLS مراجعه کنید و ما اینکار را نیز برایتان انجم می‌دهیم. هزینه اخذ ویزای اسپانیا 300 یورو می‌باشد.

 

 

بهترین فصل سفر به مادرید

مادرید شهر پرهیاهو و جذابی است که هر زمان از سال به آن سفر کنید زیبابی‌های خاص خود را دارد. اسپانیا نیز همانند ایران از ساعت تابستانه برخوردار است و آفتاب ساعت 10 شب غروب می‌کند و هوا در بهترین و معتدل‌ترین حالت خود قرار دارد و در این زمان تعداد توریست‌ها بیشتر می‌شود و با انبوهی از گردشگران در شهر روبه‌رو خواهید شد،همچنین این بازه‌ بهترین آب و هوا و طولانی‌ترین روزها را دارند که فرصت گشت و گذار را افزایش می‌دهد اما به دلیل ازدحام گردشگران قیمت‌ها در بالاترین سطح خود قرار دارند.

زمستان آرام‌ترین فصل مادرید است که به دلیل سرما شهر از حضور گردشگران خالی است و هوا در اکثر روزها سرد است، اما به ندرت به زیر صفر می‌رسد و همچنین به دلیل خالی بودن شهر از حضور گردشگران می‌توانید در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی نمائید و به راحتی از جاذبه‌های دیدنی مادرید بازدید نمائید.

همچنین در مادرید در سراسر سال فستیوال‌هایی برگزار می‌شود که می‌تواید برای کسب اطلاعات دباره زمان برگزاری فستیوال‌های مادرید به مجله‌ی گردشگری کاریز مراجعه نمائید.

 

 

خدمات تور مادرید

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • رزرو برترین هتل‌های مادرید
  • اخذ ویزای توریستی شینگن
  • بیمه مسافرتی
  • تور لیدر مسلط به زبان فارسی
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • گشت شهری به همراه راهنمای فارسی زبان

تماس بگیرید