اخذ ویزای آلمان

ویزای آلمان سخت‌ترین ویزای حوزه شینگن به دلیل دارا بودن شرایط پذیرش و حمایت از پناهندگان می‌باشد و مسلما این مرحله‌ی سخت نیاز به یک کارشناس مجرب در حوزه‌ی اخذ ویزای آلمان دارد که آژانس کاریز این مرحله سخت را برای شما آسان خواهد کرد.

برای اخذ ویزای آلمان علاوه بر تمکن مالی مناسب و فعال بودن حساب داشتن تاریخچه سفری از ارکان اصلی صدور ویزای آلمان برای شما می‌باشند.

کارشناسان کاریز پس از بررسی و تکمیل نواقص، احتمالی مدارک شما با دقت و مهارت مدارک را برای سفارت ارسال خواهد کرد همچنین لازم به ذکر است که نیازی به مصاحبه برای اخذ ویزای آلمان نیست.

شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای آلمان مشابه شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای شینگن است که در راهنمای اخذ ویزای شنگن می‌توانید ان را مطالعه نمائید.

تقریبا یک ماه پس از اقدام به تعیین وقت سفارت، می‌بایست در دفتر ویزامتریک برای تحویل مدارک و انگشت‌نگاری حاضر شوید و بعد از آن چمدان خود را برای آغاز تور ماجراجویانه مونیخ آزانس کاریز ببندید.

 

 

آژانس کاریز

 

چرا تور مونیخ

مونیخ دومین شهر مهم و پربازدید کشور آلمان است که در بین گردشگران تور آلمان بسیار طرفدار دارد.

جاذبه ها و مکان‌های دیدنی مونیخ را که محصورکننده و بسیارند می‌توان مهم ترین دلیل انتخاب تور مونیخ دانست شما می‌توانبد در مجله گردشگری کاریز با این جاذبه‌های دیدنی مونیخ آشنا شوید.

آزانس کاریز با سابقه‌ی طولانی در زمینه‌ی برگزاری تورهای نمایشگاهی و تورهای توریستی تکی و گروهی اروپا عملکرد عالی و رضایت بخشی را برای جامعه گردشگری به ارمغان آورده است و بهترین راه سفر به مونیخ شرکت در تورهای آزانس کاریز است که بنا به سلیقه و خواست شما تنظیم می‌گردد و با لیدرهای مجرب سفری خاطره انگیز را برایتان به ارمغان می‌آورد.

 

 

بهترین زمان سفر به آلمان

ازدحام گردشگران در آلمان در فصل تابستان و حوالی تعطیلات سال نو میلادی، زمانی که فروشگاه‌های کریسمس دایر می‌شوند، می‌باشد و سفر در این بازه‌های زمانی با هزینه‌های بالا همراه است.

اردیبهشت و خرداد بهترین زمان از نظر آب و هوا به آلمان است که سفری در آرامش نیز است و قیمت‌ها از تابستان پایین‌تر است.

کسانی که آب و هوای گرم و خشک را دوست ندارند، قطعا پاییز بهترین زمان برای سفر به آلمان است هرچند که باید آمادگی بارش باران را در این فصل داشته باشید.

زمستان‌های آلمان نیز حال و هوای خاصی دارد و با اینکه هوا سرد است و بارش برف دور از انتظار نیست روحیه کریسمس و شور و انرژی در مردم و فضای شهرها حس می‌شو که برای علاقه‌مندان به فصل زمستان و سرما از اواسط زمستان به دلیل خالی بودن شهرهای آلمان از گردشگر و پایین بودن هزینه‌ها نسبت به هر زمان دیگری بسیار مناسب است.

در سفر به مونیخ فراموش نکنید طعم غذاهای محلی آلمان را امتحان کنید.

 

 

آژانس کاریز

 

خدمات تور مونیخ

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • اقامت در برترین هتل‌های 4 و 5 ستاره (به همراه صبحانه)
  • اخذ ویزای توریستی شینگن
  • بیمه مسافرتی
  • تور لیدر مجرب در کل مسیر تور
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • گشت شهری به همراه راهنمای فارسی زبان

 

 

تماس بگیرید