پراگ شهر صد مناره

شهر پراگ پایتخت جمهوری چک در قرن هشت در اطراف قلعهیاامممئ  ‌ای ساخته شد که بعدها در قرون وسطی گسترش یافت و سرانجام در قرن ۱۴ تحت حاکمیت کارل چهارم توسعه یافت.

پراگ یکی از مراکز مهم امپراتوری رم باستان بود و یکی از اولین دانشگاه‌های جهان نیز در شهر پراگ ساخته شده است.

پراگ، شهرت خود را مدیون ساختمان‌های زیبا و تاریخی و پل‌های باشکوهش و همین طور برج‌ها و مناره‌های مارپیچش است و از این رو «شهر صد مناره» نیز نامیده می‌شود.

به طوری که تعداد برج‌ها و منا‌ره‌های این شهر به استثنای مناره‌های کوچک خانه‌ها و ویلاها، بیش از 1000 مورد است.

این مژده را به مسافران تور پراگ می‌دهیم که مهم‌ترین و زیباترین برج‌های پراگ عمومی هستند امکان بازدید از آن‌ها وجود دارد.

 

چک

بهترین زمان سفر به پراگ

بهار و نیمه اول پاییز می‌تواند بهترین زمان سفر به پراگ باشد  و قادر هستید هتل‌های مرکز شهر را با قیمت مناسب‌تری رزرو کنید.

از آنجاییکه آب و هوای پراگ کمی خنک است، بیشتر مسافران تابستان را برای سفر به پراگ انتخاب می‌کنند. گرمای هوا و بلندی روزها علاوه بر افزایش نرخ هتل‌ها باعث ازدحام گردشگران در اماکن تفریحی و محبوب توریستی نیز می‌شود.

ویزای توریستی پراگ

نگران اخذ ویزای خود نباشید ما در آژانس کاریز پس از مشاوره رایگان اخذ ویزا مدارک و شرایط شما را بررسی نموده و نواقص احتمالی را برطرف می‌نمائیم.

برای آسان‌تر شدن روند اخذ ویزا پیشنهاد می‌شود ویزای خود را در قالب ویزای توریستی گروهی اخذ نمائید و شانس خود را برای اخذ ویزای افزایش دهید.

لازم به ذکر است وقت سفارت چک نیاز به مصاحبه ندارد و تنها برای انگشت نگاری و تحویل مدارک نیاز است که به دفتر کارگزاری VFSGlobal مراجعه نمائید.

تمکن مالی و گردش حساب مسافر تاثیر به سزایی در اخذ ویزای چک دارد. پس از ارائه درخواست، بین 14 تا 21 روز کاری طول می‌کشد تا جواب ویزای شما آماده شود.

 

چک

خدمات تور پاریس

  • ویزای فرانسه
  • رزرو هتل
  • بلیط رفت و برگشت
  • گشت شهری
  • تور لیدر فارسی زبان
  • بیمه‌ی مسافرتی
  • راهنمای محلی

 

 

 

 

 

تماس بگیرید