زوریخ بهشتی دیدنی در سوئیس

زوریخ بزرگترین و در عین حال پر جمعیت‌ترین شهر در شمال کشور سوئیس است که در شمال غربی دریاچه ی زوریخ قرار گرفته و همچنین قطب اقتصادی و تجاری کشور سوئیس و پر بازدیدترین شهر این کشور است.

شاید نتوان سفر ارزانی به این شهر رویایی داشت اما زوریخ آنقدر زیبایی و جذابیت دارد که هرگز از رفتن به این شهر نمی‌توان صرف نظر کرد.

همچنین عوامل بسیاری در روند افزایش و یا کاهش قیمت تور زوریخ تاثیر گذار می‌باشد که اولین و مهمترین عامل آن، قیمت ارز می‌باشد همچنین انتخاب هتل و یا نوع پرواز نیز تاثیر به سزایی در قیمت تور زوریخ خواهند داشت.

ما در آژانس کاریز مفتخریم که با  بیش از 10 سال سابقه در امر برگزاری تورهای اروپا بهترین تورهای سوئیس را با بهترین قیمت و خدمات به شما عرضه می‌داریم.

 

تور سوئیس

بهترین زمان سفر به زوریخ

بهترین زمان سفر به زوریخ بین خرداد تا اواخر مرداد که هوا مطبوع و آفتابی است ، می‌باشد البته توجه به این نکته هم داشته باشید که این زمان گران‌ترین و شلوغ‌ترین ماه‌های سال برای تور سوئیس خواهد بود.

اگر با هوای خنک و نسبتا سرد مشکلی ندارید پاییز رنگارنگ زوریخ در آبان ماه انتخاب بسیار جذابی خواهد بود ، همچنین اگر در فکر صرفه‌جویی در هزینه‌های تور خود هستید زمستان بهترین و ارزان‌ترین فصل برای سفر به زوریخ است.

 

نکات ارزی در تور زوریخ

واحد پول رسمی کشور سوئیس فرانک سوئیس (CHF) است که به شدت توصیه می‌شود در تور سوئیس فرانک سوئیس همراه خود داشته باشید. البته یورو نیز در بسیاری از فروشگاه‌ها و رستوران‌های زوریخ پذیرفته می‌شود.

در دسترس‌ترین مکان‌ها برای انجام مبادلات ارزی ، نقطه نقدی ، شعبه اکثر بانک‌ها یا دفتر صرافی موجود در ایستگاه قطار اصلی زوریخ هستند.

 

تور سوئیس

زندگی شبانه مهیج در زوریخ

زوریخ شهری با کلوب‌ها و کافه‌های زیادی است که به خوبی شما را سرگرم می‌کنند.

هر سلیقه‌ای که داشته باشید جایی مناسب در این شهر پیدا خواهید کرد. علاوه بر لانگ اشتراس که به خاطر بیداری همیشگی‌اش شهرت دارد نیدردورف در محله قدیمی و زوریخ وست نیز دو نقطه عالی برای زندگی شبانه در تور سوئیس هستند.

خدمات تور زوریخ

  • همراهی تور لیدر فارسی زبان در کل زمان تور
  • راهنمای محلی مجرب
  • اخذ ویزای سوئیس
  • اقامت در هتل با صبحانه
  • بلیط رفت و برگشت
  • گشت شهری
  • بیمه مسافرتی

 

 

 

 

 

 

تماس بگیرید