پارک آستریکس یک پارک بی‌نظیر در فرانسه

این پارک فرانسه که در سال 1989  افتتاح شده در 30 کیلومتری شمال پاریس در شهرستان واز قرار دارد و با موضوع شخصیت کارتونی معروف فرانسوی یعنی آستریکس ساخته شده است.

این شهربازی در فرانسه که یکی از پربازدید ترین شهربازی‌های این کشور هم محسوب می‌شود دارای انواع مختلفی از ترن‌های هوایی است و همچنین بازی‌های دیگری مانند ماشین برقی و سرسره‌های آبی و… نیز دارد.

در این شهربازی معروف پاریس که فضایی تاریخی دارد نمایش‌های زنده مختلفی هم اجرا می‌شود.

آژانس کاریز

پارک آستریکس یک پارک بی‌نظیر در فرانسه است ، زیرا از جهان خاص کمیک استریپ معروف توسط اودرزو و گوسکی ساخته شده است. همچنین موقعیت جغرافیایی جالبی را در نزدیکی پاریس و تنها در 30 کیلومتری این کلان شهر ارائه می‌دهد.

این یک پارک تفریحی است که بیشتر افراد ماجراجو می‌توانند آنچه را که دنبال آن هستند در این مکان پیدا کنند. این پارک نزدیک به 40 جاذبه دارد که در مناطق مختلف با مضمون مانند محله گالیک ، محله روم یا حتی یونان گسترش یافته‌اند.

از میان این‌ها ده‌ها سواری هیجان انگیز ، از جمله غلتکی معروف، از ستاره‌های پارک است و در کنار سرنشین‌های غلتکی و دیگر جاذبه‌های جالب توجه ، این پارک نمایش‌هایی از جمله نمایش در تئاتر Poseidon با حضور دلفین‌ها و شیرهای دریایی را ارائه می‌دهد.

سرانجام ، با افزایش تعداد بازدید کنندگان سال به سال ، پارک از سرمایه گذاری مجدد به طور منظم در محصولات جدید ، Pégase Express در 2017 و Discobélix در 2016 به طور خاصی مزین شد.

آژانس کاریز

 

انتخاب اینکه کدام جاذبه‌های این پارک را انجام دهیم در زمان کوتاه کاری بسیار سخت است ، در اینجا شما را راهنمای می‌کنیم تا با بهترین جاذبه‌های پارک آشنا شوید.

6 تفریحی برتر که باید در پارک آستریکس ببینید عبارتند از: اوزیریس، پگاسوس اکسپرس، تندر زئوس، منهیر اکسپرس، دیسکوبلیکس، گودوریکس.

کاریز6 Replies to “پارک آستریکس یک پارک بی‌نظیر در فرانسه”

سارا قادري
جولای 8, 2021
ايشالله قسمت شه يه روزي بريم همچين شهربازي اي?
پاسخ
  ماندانا محمدطاهر
  جولای 11, 2021
  امیدواریم در اولین تور پاریس در خدمتتون باشیم
  پاسخ
مينا رزاقي
جولای 8, 2021
اين پارك با وجود داشتن تم پارك هاي مختلف انصافا كم از يورنيورسال هاي دنيا نداره??
پاسخ
  ماندانا محمدطاهر
  جولای 11, 2021
  دقیقا همینطور هست که می‌فرمائید
  پاسخ
شيما خداوردي
جولای 8, 2021
يكي از بهترين و خفن ترين شهربازي هاي دنيا?
پاسخ
  ماندانا محمدطاهر
  جولای 11, 2021
  بله همینطور هست
  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *

تماس بگیرید