آژانس کاریز

جاذبه‌های گردشگری شهر کن – فرانسه

این استراحتگاه افسانه‌ای ساحلی دارای تابش و جذابیت ساحل آزور است.

سواحل خصوصی ، قایق‌های تفریحی لوکس ، بلوارهای شیک ، هتل‌های زیبا و رستوران‌های بی‌نطیر همه و همه از زرق و برق شهر زیبای کن در فرانسه می‌باشد.

هوا در طول سال در این شهر معتدل است و برای آفتاب گرفتن در ساحل از ماه می تا اکتبر مناسب است.

درختان نخل با برگ‌های سبز خود به خیابان‌هایی که میزبان جشنواره کن هستند جلوه‌ای ویژه بخشیده‌اند و گل‌های نیمه گرمسیری در سراسر شهر شکوفا می‌شوند و به بازدیدکنندگان این احساس را می‌دهند که در بهشت ​​هستند.

جشنواره معتبر فیلم کن از سال 1946 تاکنون یک رویداد مهم بوده است.

این جشن سالانه فرش قرمز با طراحی ستاره‌های مشهور سینما از سراسر جهان به دلیل ارتقا هنر فیلم سازی شهرت جهانی پیدا کرده است.

در این مقاله آژانس کاریز شما را با بهترین مکان‌ها برای بازدید در شهر رویایی کن آشنا می‌کند.

آژانس کاریز

1. پارک لا کروا دو گرد   La Croix-des-Gardes

هنگامی که دهکده کوچک کن برای اولین بار در تعطیلات انگلیس در قرن نوزدهم محبوب شد ، یک مرد یک شاتوی بزرگ در غرب کن ساخت و باغ‌های گسترده‌ای بنا کرد.

این مکان اکنون به یک پارک عمومی و پیاده روی با مساحت 4 هکتار تبدیل شده‌اند ، پارک طبیعت گردی Croix des Gardes ، که با صلیب عظیم فولادی در بالاترین نقطه به اوج خود می‌رسد.

این پارک مکانی عالی برای پیاده روی و پیک نیک برای مردم شهر کن و گردشگران است.

این پارک بیش از 100 مسیر مختلف برای قدم زدن میان باغ‌های سرسبز و زیبا دارد.

آژانس کاریز

2. بلوار کرووازت   Boulevard de la Croisette

این بلوار با نخل‌های سر به فلک کشیده ، یکی از شیک‌ترین خیابان‌های ریویرای فرانسه و مرکز فعالیت‌های گردشگری در کن است.

Boulevard de la Croisette پر از ویلاهای مجلل ، بوتیک‌های مجلل و هتل‌های مجلل Bel Epoque ، مانند افسانه بین قاره‌ای کارلتون کن ، شاهکار معماری Art Nouveau است که توسط چارلز دالما طراحی شده است.

این بلوار از کاخ جشنواره تا باغ زیبای گل رز در Square du 8 Mai 1945 امتداد دارد.

در امتداد این مسافت دو کیلومتری ، تفرجگاه ساحلی مکانی عالی برای گردش با چشم انداز دریا ، منظره‌ای زیبا و قابل تحسین به وجود دارد.

یک نکته را باید بخاطر بسپارید که اکثر سواحل خصوصی در امتداد این بخش هستند.

در بخش شرقی بلوار، پارک زیبای رُز و بندر بی‌نظیر پیر کانتو با ردیف کشتی‌های لوکسی که در آن لنگر انداخته‌اند، به چشم می‌خورد.

یکی دیگر از ویژگی‌های این بلوار برای علاقه مندان به ورزش‌های آبی و کسانی که علاقه به گرفتن آفتاب دارند، ساحل بندر پالم (Pal Palm Beach) جایی که یک مدرسه دریانوردی در نزدیکی آن است.

آژانس کاریز

 

3. کلیسای نوتردام اِسپِرانس  Notre-Dame de l’Espérance

این کلیسای گوتیک که در قرن 14 و 15 ساخته شده است ، این کلیسای گوتیک در Le Suquet ، در بالای تپه‌ای بالاتر از کن ، مناظر فوق العاده‌ای از شهر به چشم می‌خورد.

این بنا شامل ترکیبی از سبک‌های مختلف معماری، مانند رواق رنسانسی و اَرگی متعلق به ۱۸۵۷ است.

همچنین برج ناقوس مکمل مناسبی برای همسایه‌اش ، موزه لا کاستر است که چند قرن قبل ساخته شده است.

در طی جنگ جهانی دوم،  این کلیسا به‌طور موقت به‌عنوان بیمارستان استفاده می‌شده و هنوز هم برای پرستش و اعمال مذهبی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آژانس کاریز

4. سوکه بخش قدیمی شهر   Le Suquet

منطقه سوکه که در دامنه‌های کوه شوالیه بالاتر از خلیج واقع شده است ، منطقه‌ی اصلی ماهیگیری را نشان می‌دهد. در یک مکان زیبا و دامنه تپه ، این منطقه مناظر استثنایی و همچنین جذابیت دنیای قدیم را ارائه می‌دهد.

این محله بدون تردد وسایل نقلیه و خلوت فقط برای گذر عابران پیاده است و شامل پله‌های باریک قدیمی ، حیاط‌های دلباز و بقایای جالب توجه تاریخی مانند دیوارهای باستانی شهر است.

یکی از خیابان‌های اصلی خرید در شهر قدیمی ، خیابان Rue Meynadier است. این خیابان شلوغ به دلیل وجود بوتیک‌های شیک و غذاهای عالیش شهرت دارد.

خیابان مهم تجاری دیگر در فاصله چند بلوکی لبه سوکه ، خیابان Rue d’Antibes است. این خیابان که مقصدی برای خرید لباس‌های ریویرا فرانسه است ، بوتیک‌های طراح مشهور لباس prêt-à-porter را در برگرفته است.

در قلب بخش قدیمی کن ، یک کلیسای قدیمی به نام Eglise du Suquet و یک برج دیده بانی متعلق به قرن یازدهم بر خط افق قرار دارند که از بالای این برج می‌توان شاهد چشم انداز فوق العاده‌ای از ساحل و خلیج تا جزایر لرین بود.

لذت دیگر بازدید از Le Suquet پرسه زدن در خیابان‌های قدیمی عجیب و غریب آن است.

آژانس کاریز

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *

تماس بگیرید